Huawei’nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye’de satışta

Huawei, kısa süre önce duyurduğu tablet ve bilgisayar modellerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Dizüstü bilgisayar ve tablet kategorisinin en güncel ürünleri olan MatePad 11 ve MateBook X Pro, 2 Haziran itibariyle H

Huawei’nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye’de satışta

İlk modellerini tanıttığından beri kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan HUAWEI tablet ve dizüstü bilgisayar modelleri; iş, eğitim ve eğlence ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken, üretkenliği de ön planda tutuyor. Bu iki serinin ülkemizde de ses getiren 2023 modelleri, 2 Haziran’dan itibaren Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu.

Tüm ihtiyaçlar için tek bilgisayar

Pazara sunulan ilk versiyonlarıyla birlikte büyük ilgi gören MateBook X Pro, 2023 versiyonuyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Her yaştan kullanıcılar için üst düzey özelliklerle yenilenen MateBook X Pro, metalik mürekkep mavisi gövdesiyle, her ortamda dikkatleri üzerine çekmeye hazır. En gerçekçi renkleri sunmak üzere optimize edilmiş 14,2 inçlik HUAWEI FullView Ekran, %92,5 ekran-gövde oranı, 1 TB dahili sabit disk, 16 GB ön bellek, Intel i7 işlemci ve Windows 11 Pro işletim sistemi, ürünün öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Ön siparişle 49.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulan yeni MateBook X Pro, sepette 1.000 TL’lik net indirimin yanı sıra, dopdolu bir hediye paketiyle birlikte geliyor. Ürünü HUAWEI Online Mağaza’dan almayı tercih eden kullanıcılar, 7.796 TL değerindeki MatePad SE 128GB tabletle birlikte, AX2 Router, Swift Sırt Çantası ve Bluetooth Mouse’a da sahip olurken, FreeBuds 5 tam kablosuz kulaklığı da %10 indirimle satın alabiliyor. 

,Hibya Haber Ajansı